'Hotel Transylvania 2' First Look Afbeeldingen & Plot Details onthuld

Welke Film Te Zien?

Krijg een vroege blik op 'Hotel Transylvania 2' in deze eerste afbeeldingen, met het nieuwe personage Vlad, die zal worden ingesproken door de komische legende Mel Brooks.

2012's Transsylvanië hotel ging door vele, vele regisseurs vóór Gendy Tartakovsky ( Dexter's Laboratory, Popeye ) vestigde zich in het project en injecteerde het met zijn eigen unieke esthetische en visuele humor. Als Tartakovski's interventie er niet was geweest, had de komedie over een hotel voor monsters gerund door Dracula zo gemakkelijk een nieuwe, vergeetbare film kunnen worden, waarbij hij meer vertrouwde op de herkenbare cast van stemmen dan op een boeiend uitgangspunt of interessante ontwerpen.

Het eindproduct was een beetje een allegaartje, maar het ongelukkige na-effect van te veel ideeën die onontwikkeld bleven na eerdere revisies van het script (lees onze recensie). Nog steeds, Transsylvanië hotel ging wereldwijd $ 254 miljoen verdienen en werd over het algemeen goed ontvangen door het publiek. Het was genoeg om de film een ​​vervolg te geven, en dit keer met Tartakovsky als ( dankbaar) zijn enige directeur.

Waar Transsylvanië hotel onderzocht de relatie tussen Drac (Adam Sandler) en zijn dochter, Mavis (Selena Gomez), Hotel Transylvania 2 zal de generatietrend voortzetten door Drac's vader, Vlad, te introduceren. De curmudgeonly, eeuwenoude vampier zal worden ingesproken door de legendarische schrijver / regisseur / acteur Mel Brooks, en zijn komst zal chaos creëren voor het hotel, zijn stamgasten, maar vooral voor Drac, Mavis en haar menselijke vriend, Jonathan (Andy Samberg ).

Spreken met USA Today , zegt producer Michelle Murdocca over Vlad:

'Hij woont eigenlijk in een grot - hij is ongeveer net zo oud als maar kan. Dus als hij komt en ziet dat Dracula een hotel runt, zegt hij: 'Wat is hier aan de hand?' '

Bij Vlad draait alles om harde liefde, en Brooks voegt eraan toe: ' Hij behandelt Dracula niet met veel respect en ze zijn vaak op gespannen voet. Het zorgt voor een geweldige komedie '- iets waar de 88-jarige het een en ander over weet.

Ik heb zulke horror-komedieklassiekers gemaakt als Jonge Frankenstein , Brooks is ook geen onbekende in dat Transsylvanische accent.

'Ik had dat bij me. En ik hoefde het niet ouder te maken omdat ik bijna 100 ben, dus speelde ik het uit mijn eigen stem. Dat Midden-Europese Transsylvanische geluid is lief, het is schattig, en als je in vampirisme gelooft, is het correct. '

Brooks hielp ook bij het informeren van het ontwerp voor Vlad, dat oorspronkelijk dreigender en angstaanjagender was, maar na zijn suggesties openden de animators zijn ogen en lieten hem er een beetje vriendelijker uitzien. ' Eigenlijk is het alsof er een klein beetje Mel doorkomt ', zegt Murdocca. ' Je kunt die warme kerel daarbinnen zien achter deze buitenkant van oude, leerachtige spookachtigheid. '

Bekijk Vlad evenals Drac, Mavis, Jonathan, Frank (Kevin James), Eunice (Fran Drescher), Wayne Werewolf (Steve Buscemi) en Murray the Mummy (Keegan-Michael Key) in de eerste afbeeldingen van Hotel Transylvania 2 hieronder.

Wat vind je van de cast van Mel Brooks als de vampier Vlad in Hotel Transylvania 2 ? Kijk je uit naar dit vervolg? Geluid uit in de reacties hieronder!

Hotel Transylvania 2 verschijnt op 25 september 2015.

Bron: USA Today